Доступність посилання

ТОП новини

«Газпром» підтверджує, що отримав гроші від «Нафтогазу


«Нафтогаз України» у повному обсязi сплатив за постачання газу за листопад, повiдомили в управлiннi iнформацiї російського «Газпрому». Як ранiше заявляли представники української сторони, в листопадi «Нафтогаз» закупив 3,6 мільярда кубометрiв газу на 770 мільйонів доларів.

Сьогодні вранці прес-служба НАКу повідомила, що українська компанія повністю розрахувалася з російським «Газпромом» за імпортований у листопаді природний газ.

«НАК «Нафтогаз України» ще раз підтвердила свою репутацію надійного та передбачуваного партнера. Незважаючи на всі внутрішні економічні та політичні складнощі компанія й надалі виконуватиме свої стратегічні завдання: забезпечення українських споживачів достатніми обсягами природного газу та здійснення безперебійного транзиту природного газу територією України», – сказано в повідомленні.

Відповідно до контракту між компаніями, «Нафтогаз України» має розраховуватися за поставлений газ до 7 числа мiсяця, наступного за мiсяцем постачання, iнакше набуде чинностi умова угоди про подальшу закупiвлю газу тiльки за передоплатою.

Досі НАК вчасно розраховувався з «Газпромом».

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG