Доступність посилання

ТОП новини

Президент вимагатиме термінових змін у керівництві правоохоронних органів


Пропозиції про такі зміни він підпише протягом сьогоднішнього дня, заявив Віктор Ющенко сьогодні на нараді з питань протидії корупції.

Сьогодні, наголосив він, корупція в країні починається «з найвищих державних чиновників».

Він різко критикував присутніх представників керівництва низки державних органів за поширеність корупції в цих органах і недостатню боротьбу з нею.

Віктор Ющенко також заявив, що Генеральна прокуратура недостатньо реагує на нецільове використання бюджетних коштів Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Пізніше перший віце-прем’єр-міністр, представник Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов назвав заяви Президента щодо Прем’єр-міністра необ’єктивними.

У повідомленні прес-служби Президента серед присутніх на нараді перелічені представники керівництва Генеральної прокуратури, Служби безпеки, Міністерства юстиції, Державної митної служби та Рахункової палати.

При цьому там не згаданий міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який після критики голови держави залишив засідання.

Пізніше Луценко назвав звинувачення Президента в корумпованості міліції безпідставними й заявив, що такі слова дискредитують працівників міліції. Міністр натомість заявив, що Ющенкові варто звернути увагу на те, як працюють призначені ним чиновники. «Сотні розкрадачів бюджету сидять у нього (Ющенка) за спиною за його велінням, але він із ними з усіма не збирається боротися», – сказав міністр.

Луценко також заявив, що ходити в Секретаріат Президента він «більше не збирається», але обіцяє сумлінно виконувати свої обов’язки.
XS
SM
MD
LG