Доступність посилання

ТОП новини

Могильов заявляє про своє поновлення на посадi заступника голови МВС


Колишній заступник міністра внутрішніх справ, керівник Головного управління МВС у Криму Анатолій Могильов заявляє, що Донецький окружний адмiнiстративний суд поновив його на посадi.

За його словами, таке рішення суд ухвалив 11 грудня. «У рішенні суду сказано: МВС України забезпечити допуск Могильова до виконання його колишніх обов’язків заступника міністра – начальника головкому МВС у Криму», – заявив Могильов.

Могильова звільнили з посади керівника кримської мiлiцiї в груднi 2007 року. Вважаючи це рiшення незаконним, він подав позов до Окружного адмiнiстративного суду Донецька, який в листопадi 2008 року ухвалив рiшення про поновлення його на посадi.

МВС подало апеляцiю на це рiшення суду й оскаржило його. Водночас Вищий адмiнiстративний суд залишив рiшення Донецького окружного суду в силi, внаслiдок чого Кабiнет Мiнiстрiв та МВС виконали рiшення суду й поновили Могильова на посадi. Проте того ж дня його знову звільнили, а вiн подав апеляцiю до Донецького окружного суду.

У серпні 2009 року Кабінет Міністрів призначив депутата Верховної Ради від фракції НУНС Геннадія Москаля на посаду заступника міністра внутрішніх справ – керівника Головного управління МВС у Криму.
XS
SM
MD
LG