Доступність посилання

ТОП новини

Генпрокуратура провела ексгумацію тіла водія Чорновола


Генеральна прокуратура провела ексгумацію тіла Євгена Павлова, водія колишнього лідера партії «Народний рух України» В’ячеслава Чорновола в рамках розслідування кримінальної справи за фактом загибелі Чорновола. Про це повідомив Генеральний прокурор Олександр Медведько в інтерв’ю «Газеті по-київськи».

«Ми провели ексгумацію водія Чорновола – Євгена Павлова – і зараз чекаємо закінчення комплексної судово-криміналістичної експертизи останків», – сказав він.

При цьому, за словами Медведька, слідчі у цій справі досі допитують свідків і відпрацьовують дві версії – загибель Чорновола і Павлова внаслідок ДТП або інсценування аварії з метою вбивства Чорновола.

Депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл раніше заявляв, що має намір дати згоду Генеральній прокуратурі на ексгумацію тіла свого батька В’ячеслава Чорновола після виборів Президента.

У червні парламентар спочатку виступив за ексгумацію тіла свого батька, але потім відмовився, мотивуючи це небажанням, щоб розслідування було використане деякими політиками для самореклами.

Чорновіл і Павлов загинули в автомобільній катастрофі 25 березня 1999 року.

XS
SM
MD
LG