Доступність посилання

ТОП новини

Марія Бурмака: Я близька до того, щоб проголосувати за Віктора Ющенка


Народна артистка України, співачка Марія Бурмака заявила, що має намір проголосувати на нинішніх президентських виборах за Віктора Ющенка.

В ефірі Радіо Свобода вона зазначила: «Я близька до того, щоб проголосувати за діючого Президента Віктора Ющенка з усіма купюрами, які в мене є в голові… Так само я думаю про те, щоб голосувати за Юрія Костенка, так само мені імпонує Анатолій Гриценко. Мені імпонують люди не настільки радикальні. В другому турі я напевне буду серйозно думати, яким буде мій вибір, а от в першому турі я спробую бути послідовною».

При цьому Марія Бурмака зауважила: «Дуже багато людей вважали, або вважають, що я близька подруга Президента Віктора Ющенка. А це ж не так… Співало багато людей, але при всьому я не була наближена саме до сім’ї, не була в гостях, взагалі Віктора Андрійовича бачила один чи два рази. Але раз колись я його назвала своїм другом. Друг пізнається в критичній ситуації. От в критичній ситуації я не буду кидати, оскільки були в нас стосунки саме дружні, які виходять за політичний вибір, то тут я вчиню і як друг. В цьому буду послідовна».
XS
SM
MD
LG