Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 23:41

Голова уряду обіцяє закінчення кризи за 2-3 місяці


Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє, що після закінчення економічної кризи уряд почне втілювати в життя низку соціальних реформ.

Таку заяву прем'єра поширила її прес-служба.

«Криза завершується через 2-3 місяці, і це означає, що як тільки вона завершиться, як тільки світ забуде, що таке криза, у 2010 році ми зробимо низку важливих соціальних кроків», – зазначає Тимошенко.

За її словами, одним з таких кроків буде встановлення пенсії не нижче, ніж 60% від середньої заробітної плати.

«А найголовніше – нам треба формувати середній клас», – зауважує Юлія Тимошенко і додає, що зараз близько 12 мільйонів громадян володіють дрібними акціями, які залишилися після ваучерної приватизації, але не отримують від них ніякого прибутку.

«У проекті бюджету на 2010 рік ми передбачили 30% прибутку скерувати на виплату дивідендів за дрібні акції, ми будемо міноритарні акції підтримувати і забезпечувати отримання прибутку», – зазначила голова уряду.

Тимошенко додала, що в 2009 році майже всі європейські країни через кризу були змушені істотно знизити соціальні виплати. В Україні цього не було зроблено, і більше того – всі пенсії, заробітні плати та інші соціальні виплати виплачувалися своєчасно і в повному обсязі.

При цьому Тимошенко вкотре розкритикувала ухваленняя Партією регіонів і підписання Президентом Закону про підвищення соціальних стандартів, який насправді передбачає підвищення пенсій для 6 мільйонів громадян лише на 60 копійок, а для 5 мільйонів громадян – взагалі скорочення рівня пенсій.

«Це знущання над людьми – робити піар на їхньому житті, на їхній надії, на порожніх обіцянках і заробляти собі дешеві рейтинги. Тому Закон про підвищення соціальних стандартів – це не просто профанація, це жорстоке знущання над кожною людиною», – підкреслює Юлія Тимошенко.

Раніше прем'єр неодноразово заявляла, що виконання закону про соціальні стандарти потягне за собою істотне зниження розмірів пенсій.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG