Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 09:20

ВАСУ скасував задоволення позову Тимошенко проти Ющенка через офшори – Секретаріат


Вищий адміністративний суд України в понеділок переглянув в апеляційному порядку і скасував рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 6 січня 2010 року, яким було задоволено позов кандидата на Президента Юлії Тимошенко до кандидата на Президента Віктора Ющенка, яким вона домагалася визнати недостовірною інформацію, що Тимошенко володіє офшорною компанією на Кіпрі, заявила заступник голови Секретаріату Президента – представник Президента у Конституційному Суді і Центральній виборчій комісії Марина Ставнійчук.

За її словами, постановою Вищого адміністративного суду рішення Київського апеляційного адмінсуду скасоване, у задоволенні позову Тимошенко до Ющенка відмовлено повністю.

3 січня під час зустрічі з мешканцями Моршина Львівської області Ющенко заявив, що Тимошенко володіє кіпрською офшорною компанією.

6 січня народний депутат України, довірена особа кандидата на Президента Юлії Тимошенко Андрій Портнов повідомив, що Київський апеляційний адмінсуд визнав дії Президента і кандидата на Президента Віктора Ющенка, коли він робив ту заяву, «протиправними» і в повному обсязі задовольнив позовні вимоги Тимошенко до Ющенка.

8 січня в інтерв’ю Радіо Свобода Віктор Ющенко знову повторив заяву про «десятки різних об’єктів власності» Юлії Тимошенко, додавши, що не знає, на чиє ім’я вони при цьому оформлені.

Recommended

XS
SM
MD
LG