Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 11:19

Псевдокандидат Єгор Лупан проголосив себе королем України


Під час «проголошення», Київ, 20 січня 2009 року

Київ – Єгор Лупан, відомий українцям як псевдоучасник виборчих перегонів та «найчесніший кандидат», оголосив себе королем. Водночас психологи побоюються, що українцям монархічний лад не буде до смаку.

Доки кандидати у Президенти готуються до другого туру, Україна перетворюється на монархічну державу. Єгор Лупан, «найчесніший кандидат у Президенти», який «крав, краде і буде красти», проголосив себе королем.

Віднині, за словами Лупана Першого, владу в Україні матиме лише він. Своїм підлеглим король обіцяє нове літочислення, валюту та Конституцію.

Демократія не подіяла

Перед першим туром виборів Єгор Лупан запевняв, що Центральна виборча комісія таки допустила його до участі у президентських перегонах. Реальність виявилася дещо іншою, і Лупан залишився за бортом. Проте очевидно, що він переживав з цього приводу недовго. Екс-кандидат оголосив себе королем України – Лупаном Першим.

За словами колишнього секретаря, а відтепер політичного радника монарха Сергія Сусельдорфа, такий крок – ознака відчаю та розчарування. Змінити ситуацію в Україні демократичними методами не вдалося, тому взялися за радикальні. «Перший тур показав, що все як було, так і залишилося. Тому ми пропонуємо почати все з чистої сторінки», – каже він.

Самопроголошений монарх запевняє, що вся влада в державі віднині належатиме лише йому. Колишнім політикам посаду забезпечить лише хабар – причому не менше, ніж у мільйон гривень. А от учасникам першого туру виборів Президента роботу вже вигадав. Хтось очолюватиме канцелярію у справах сім’ї, молоді та спорту, хтось займатиметься селом, комусь перепаде посада начальника центру зайнятості.

«Поки що я не вигадав посади лише для Тимошенко та Януковича. Разом вони навряд чи спрацюються, а як вибрати когось одного, то інший образиться на мене», – зазначає Лупан Перший.

Українці монархію не зрозуміють


Натомість політичний психолог Павло Фролов припускає, що опір Лупан Перший відчує відразу, причому від самого українського народу. Українцям, вважає експерт, монархічний лад чужий. «До монархії люди в нас не готові, навряд чи вони зрозуміють, що це таке. Для українців ближче те, що вони знають зі власного досвіду», – вважає психолог.

На думку Павла Фролова, навіть президентська форма правління втрачає популярність серед українців. «Більш прихильно за останні роки почали ставитися до парламентської республіки», – додає він.

Король на такі прогнози не зважає і готовий розпочинати реформи. Спочатку, каже, візьметься за літочислення. Рік за календарем Лупана Першого складатиметься з 14 місяців, тиждень – із 8 днів. Далі – нова валюта та Конституція. І попри жорстку політику король обіцяє, що нова Україна стане найбільш мирною й успішною державою у світі. Щоправда, такі обіцянки лунають від більшості політичних лідерів – не лише від самопроголошених.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG