Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК отримала оригінали протоколів усіх 225 окружкомів


Центральна виборча комісія отримала оригінали – з «мокрими печатками» протоколів усіх 225 окружних виборчих комісій з результатами голосування в першому турі виборів Президента.

За повідомленням прес-служби ЦВК, комісія працює над уточненими протоколами, які надійшли від окружних виборчих комісій.

Раніше заступник голови ЦВК Андрій Магера зазначив, що офіційні підсумки голосування на виборах Президента, яке відбулося 17 січня, будуть оголошені не раніше ніж 23-24 січня.

«Ми сподіваємось закрити питання прийняття протоколів окружних виборчих комісій з тим, щоб приступити до встановлення підсумків голосування, по-перше, у межах закордонного округу, а згодом підійти до підсумків голосування в цілому по Україні. Коли це може бути – це може бути як кінець цього тижня, так і початок наступного», – повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

За підрахунками електронних протоколів, які отримала ЦВК, 35,32% виборців проголосували за кандидата на посаду Президента, лідера Партії регіонів Віктора Януковича, а 25,05% – за прем’єр-міністра Юлію Тимошенко.

Другий тур президентських виборів відбудеться 7 лютого.
XS
SM
MD
LG