Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: координатор зовнішньої політики ЄС найближчим часом може відвідати Україну


Мiнiстр закордонних справ України Петро Порошенко запросив високого представника ЄС з питань зовнiшньої полiтики та полiтики безпеки баронесу Кетрiн Ештон i мiнiстра закордонних справ Францiї Бернара Кушнера вiдвiдати Україну.

Як повiдомляє прес-служба МЗС України, Ештон на зустрiчi з Порошенком пiдтвердила готовнiсть приїхати до України найближчим часом.

Пiд час зустрiчi сторони погодилися, що проведення демократичних i справедливих виборiв прискорить процес наближення України до ЄС.

Крiм того, вони наголосили, що ключовим завданням вiдносин Україна-ЄС на найближчу перспективу має стати укладення угоди про асоцiацiю, включаючи поглиблену зону вiльної торгiвлi.

Окрему увагу надали питанню врегулювання в «гарячих точках». У цьому контекстi Ештон висловила задоволення участю України в стабiлiзацiйних процесах на територiї Афганiстану, а також активною позицiєю країни на Лондонськiй конференцiї.

Зі свого боку, французький мiнiстр закордонних справ також висловив сподiвання на демократичний характер проведення виборiв Президента в Українi. За його словами, офiцiйний Париж налаштований змiцнювати вiдносини привiлейованого партнерства з демократичною Україною.
XS
SM
MD
LG