Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко обіцяє «піднімати людей» у разі фальсифікацій на виборах


Кандидат на посаду Президента України, нинішній прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що готова вивести своїх прибічників на вулиці в разі, якщо другий тур президентських виборів відбудеться нечесно.

Юлія Тимошенко, сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на запитання, чи можна очікувати на новий Майдан заявила: «Якщо нам не вдасться в технічному й організаційному порядку забезпечити чесне волевиявлення людей i чесне підтвердження цього волевиявлення, ми підніматимемо людей. У цьому немає ніяких сумнівів».

Прем’єр додала, що зі свого боку почне всі можливі дії для недопущення фальсифікації результатів виборів.

За словами Тимошенко, для того, щоб вибори були законними, «необхідно відмовитися від цих змін до закону (про вибори президента)».

Вчора Верховна Рада 233 голосами внесла зміни до закону про вибори Президента. Зокрема, із закону вилучили норму, відповідно до якої засідання виборчої комісії є повноважним, якщо в ньому бере участь не менше дві третини її складу.

Прем’єр Тимошенко закликає Президента Віктора Ющенка не підписувати цей закон і накласти на нього вето.

Як повідомив перший віце-спікер парламенту Олександр Лавринович, зараз документ перебуває на розгляді в Президента.

Тимошенко виключає вплив ззовні на вибори Президента

Кандидат у Президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, відповідаючи на прес-конференції на запитання, чи вона бачить вплив США чи Росії на президентські вибори в Україні сказала: «Я переконана, що на хід виборчого процесу в Україні жодна інша країна не впливає. Впливають тільки українські політики. З одного боку одні політики захищають демократію в Україні, а інші просто її кладуть під коток й, по суті, знищують на корені».

Прем’єр-міністр зазначила, що інші країни не втручаються у внутрішні політичні процеси в Україні й поводяться абсолютно коректно із цього погляду.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG