Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 00:26

На виборах Президента, згідно з даними шести екзит-полів, лідирує Янукович


У другому турі виборів глави української держави, згідно з даними проведених шести різних екзит-полів, лідирує Віктор Янукович.

Так, за даними Національного екзит-полу, в другому турі на виборах президента України за Віктора Януковича проголосували 48,7% виборців, за Юлію Тимошенко – 45,5%. Не підтримали жодного кандидата 5,5%. Загалом було опитано 15 тисяч 586 осіб. Похибка вибірки становила 2,5%.

Результати екзит-полу були оприлюднені в інформагентстві «Інтермедіаконсалтинг» о 20:00 у неділю. Екзит-пол провели дві конкуруючі структури – Центр Разумкова і Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). Координатором проекту виступив фонд «Демократичні ініціативи».

За даними екзит-полу, ініційованого телеканалом ІCTV і проведеного міжнародною соціологічною компанією GFK NOP, за Віктора Януковича проголосували 49,8 % виборців, за Юлію Тимошенко – 45,2%. Не підтримали жодного кандидата 5%. Результати екзит-полу оголошені в ефірі ІCTV також у неділю в 20:00.

За даними екзит-полу, проведеного за замовленням телеканалу «Інтер» компанією «Социс», у другому турі на виборах президента України за Віктора Януковича проголосували 49,6% виборців, за Юлію Тимошенко – 44,5%. Не підтримали жодного кандидата 5,9%. Було опитано 20 тисяч респондентів, похибка вибірки – 0,7 %.

Крім того, за наслідками екзит-полу, також проведеного за замовленням телеканалу «Інтер» спільно двома соціологічними компаніями «ФОМ-УКРАЇНА» і «Юкрейніан соціолоджи сервіс» (Ukraіne Socіology Servіce), за Віктора Януковича проголосували 49,78 % виборців, за Юлію Тимошенко – 44,63%. Проти всіх – 5,59 %. Опитано 15 тисяч виборців. Похибка вибірки – 0,8%

Згідно з даними екзит-полу, проведеного за замовленням «Савік Шустер Студіо» та оприлюдненого на ТРК «Україна», за Віктора Януковича проголосували 48,6% виборців, за Юлію Тимошенко – 45,7%. Не підтримали жодного з кандидатів 5,7% виборців.

За наслідками екзит-полу, проведеного компанією Research & Brandіng Group, за Віктора Януковича проголосували 50,26%, за Юлію Тимошенко – 44,2%. Не підтримали жодного кандидата 5,53%. Розрив становить 6,06%.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG