Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 15:39

Чи почує Віктор Янукович кожного?


Львів – «Новообраний Президенте, почуйте кожного!» – акція під такою назвою відбувалася сьогодні в Києві та 22 обласних центрах. Студенти, громадські діячі, письменники, журналісти запрошують Віктора Януковича 5 березня прийти у столичний Український дім і відповісти на запитання, які стосуються розвитку країни.Невелика група студентів, яка зібралась на площі перед Львівським університетом імені Івана Франка на флеш-моб, зацікавила кількох перехожих. Акція, організована Львівською молодіжною організацією «Фундація регіональних ініціатив», звелась до зачитання звернення до Віктора Януковича. Тим часом більшість студентів університету байдуже спостерігали за дійством. Це є свідченням аполітичності молоді, зазначила студентка Ірина Білик

«Як правило студенти живуть сьогоднішнім днем, не думають про завтра, кажуть, що політика непотрібна, бо є навчання. Ми хочемо мати чіткі відповіді на наші запитання, не просто, що будуть певні кроки, а як саме вони будуть запроваджуватись», – зауважила студентка.

А ось що може спричинити певні невдоволення серед студентів, каже голова організації Олександр Литвинович, – так це, «коли забудуть про молодь взагалі, не думатимуть про населення в країні, забудуть про те, що молоді люди мають мати перше робоче місце». «Ми сподівались, коли йшли на вибори, що Президент нам забезпечить перше робоче місце», – зауважує студентський лідер.

Народ обирає і вимагає

Львівські студенти, як і їхні однодумці в інших містах, запрошують 5 березня в Український дім новообраного Президента на «Громадський форум», організований компанією «Новий Громадянин». Це позапартійна, політично незаангажована, громадська ініціатива, принаймі так заявляють її учасники, а це близько 40 громадських організацій.

У форумі візьмуть участь відомі люди в Україні. Оскільки саме народ обирає Президента, платить йому зарплату, тому має право знати, як розвиватиметься держава. «Громадський форум» розраховує на діалог між суспільством і владою. Кожен заздалегідь міг поставити своє запитання до новообраного Президента через інтернет, розповіли учасники акції Володимир Сухий та Володимир Литвинович.

– Найчастіше запитують про житло, особливо для молоді. Геологів цікавить, як він підвищить зарплату і знизить податки.

– Проблем чимало. Нас цікавить перше робоче місце, коли ми не можемо без знайомств влаштуватись, а ще присутність корупції в освіті.


Януковича застерігають від можливої антидержавної політики

Серед інших запитань, на які б хотіли почути відповіді молоді люди від Президента є й такі: які економічні реформи потрібні, як побудувати конкурентоспроможні систему освіти та науки, зробити суд чесним та доступним, вдосконалити виборчу систему та модернізувати владу, забезпечити обороноздатність країни, вийти з екологічної кризи, реформувати молодіжну політику і багато інших.

Учасники акції зазначили, якби стала Президентом Юлія Тимошенко, вони теж запросили б її прийти на «Громадський форум».

Окрім молодіжних організацій Львова, за кожним кроком Віктора Януковича обіцяють стежити націонал-патріотичні сили Львівщини, а у разі ведення Президентом антидержавної політики чинитимуть спротив.
  • 16x9 Image

    Галина Терещук

    В ефірі Радіо Свобода з 2000 року. Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Має досвід роботи на телебаченні і в газеті.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG