Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 11:45

Потреби звертатися до Конституційного суду немає – депутат Ключковський


Потреби повторно звертатися до Конституційного суду немає, – заявив в ефірі Радіо Свобода народний депутат з фракції НУ-НС Юрій Ключковський: «Мабуть тільки лінивий не говорив проте, що зміни до регламенту суперечать рішенню Конституційного суду від вересня 2008 року. Там позиція Конституційного суду була дуже чіткою. З моєї точки зору, потреби повторно звертатися до Конституційного суду немає. Всі відповіді лежать на поверхні. Всі про це знають, однак всі розуміють, що отримати нове рішення з цього приводу Конституційного суду – це довгий процес, якщо він взагалі не безнадійний. Тому ми приречені жити в умовах дії відверто неконституційного закону».

Верховна Рада України у вівторок ухвалила закон, яким внесла зміни до свого Регламенту, що передбачають дозволити формувати коаліцію фракціями й окремими депутатами. За ухвалення цього документа проголосували 235 народних депутатів із 417 зареєстрованих у сесійній залі.

Противники цього закону називають його ухвалення «конституційним заколотом», а прихильники стверджують, що це вихід із політичної кризи.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG