Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 08:04

Головою Бюро національної безпеки Польщі призначили Станіслава Козея


Виконувач обов’язків Президента Польщі Броніслав Коморовський призначив головою Бюро національної безпеки Польщі бригадного генерала Польської армії та колишнього віце-міністра оборони Станіслава Козея.

Коморовський назвав 66-річного Козея компромісною фігурою.

Голова Бюро національної безпеки Александр Щигло загинув в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня.

За словами Коморовського, завтра в парламенті відбудеться жалобна церемонія прощання з депутатами, які загинули в катастрофі під Смоленськом. «Я хочу, щоб це була демонстрація нашої єдності», – заявив в. о. президента.

За його словами, функції загиблих командувачів всіх родів військ взяли на себе їхні заступники, держава функціонує в нормальному режимі.

Труну з тілом президента Леха Качинського виставлять завтра для прощання в президентському палаці. Марію Качинську, чиє тіло сьогодні ідентифікували в Росії, поховають поруч із чоловіком.

Президент Польщі Лех Качинський і ще 96 людей – представники державного керівництва, військового командування, релігійних і громадських кіл – загинули в суботу вранці, коли літак із ними заходив на посадку в густому тумані на військовому летовищі в російському Смоленську. Польська делегація мала взяти участь у вшануванні пам’яті поляків, знищених радянською владою на початку Другої світової війни, в Катині поблизу Смоленська.

У Польщі триває 7-денна жалоба за загиблими. Жалобу також оголосили сьогодні в Україні, Росії, Литві, Латвії та ще низці країн. У Грузії жалоба була вчора.
XS
SM
MD
LG