Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 10:41

Дніпропетровцям із боргами за компослуги забороняють виїздити за кордон


Мешканцям Дніпропетровська, які мають великі борги за комунальні послуги, обмежать виїзд за кордон. Таке рішення ухвалили депутати Дніпропетровської міської ради на черговій сесії.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, депутати вирішили, що підприємства, які надають населенню житлово-комунальні послуги, позиваючись до своїх боржників, водночас мають подавати до суду заяви про забезпечення позову шляхом обмеження відповідачів у виїзді за кордон.

«Комунальне підприємство подає позв до суду на боржника, у якого 2-2,5 тисячі гривень боргу. Суд бере до розгляду і в момент прийняття до розгляду виносить ухвалу, в якій зазначатиметься, що на час розгляду людину не випускати за кордон», – пояснив рішення міської ради один з авторів проекту, депутат Ігор Турчин.

У міськраді кажуть: рішення має на меті поліпшити платіжну дисципліну в місті. А втім, перш ніж воно набуде чинності, його ще має підписати міський голова.

У громадських організаціях, які опікуються реформуванням житлово-комунальної сфери, називають рішення депутатів «маячнею» і ставлять під сумнів його законність.

Recommended

XS
SM
MD
LG