Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 07:32

Єнакієвці побажали Януковичу 10 років правління


Віктор Янукович під час робочої поїздки до Єнакієво, 6 травня 2010 року

Донецьк – Сьогодні Президент України Віктор Янукович відвідав Донецьку область. Це перша за часів його президентства поїздка до рідного міста Єнакієве. Земляки зустрічали Президента двотисячним мітингом і квітами. Окрім відірваних від занять школярів, ветеранів і звичайних перехожих, тут зібрались і колишні колеги, друзі Віктора Януковича, які допомагали йому будувати кар’єру.

Робоча поїздка Віктора Януковича на Донеччину почалась з покладання квітів біля пам’ятника видатному радянському космонавтові Георгію Береговому, якого Президент називає своїм наставником. Стомлена годиною очікування на спеці публіка гучно вітала Віктора Януковича. Натовп, серед якого були учні місцевих шкіл, стримувала міліція.

На мітинг прийшли, зокрема, і соратники Януковича, які просували його за радянських часів. Нинішній Президент України розпочав політичну кар’єру майже 30 років тому. В Комуністичну партію Віктора Януковича, незважаючи на його кримінальне минуле, записав Володимир Громов, який в ті часи працював секретарем партійного комітету транспортного об’єднання.

«Думаю, що Віктор Федорович, знаючи, як він вміє працювати – він і після нас піднімав підприємства як на дріжджах. Він відбудує промисловість у державі, підвищаться прибутки від державних підприємств. Ми йому бажаємо 10-річної праці у якості Президента», – говорить Володимир Громов.

За словами ветеранів і колишніх колег Януковича, Президент запросив їх у гості на свій ювілей. 9 липня цього року йому виповнюється 60 років.

Пересічні єнакієвці не сподіваються на преференції для міста

Напередодні Дня Перемоги Віктор Янукович також пообіцяв активно підтримати ветеранів.

«Цього року буде закрито питання про виділення квартир інвалідам Великої Вітчизняної війни. Більше 140 мільйонів направлено на це, і вже напередодні свят частину квартир вручимо інвалідам. Більше 50 мільйонів гривень направлено на придбання автомобілів для ветеранів», – сказав Президент.

Втім пересічні жителі Єнакієве не повинні думати про особливе ставлення нової влади, вважає єнакієвець Володимир Громов. За його словами. характер у нового Президента такий, що навіть рідне місто не сподівається на преференції. Він не уточнив, що має на увазі.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG