Доступність посилання

ТОП новини
24 Січень 2019, Київ 08:51

Комітет Ради з питань освіти протидіятиме спробам змінити зміст освіти – Полохало


Комітет Верховної ради з питань освіти буде протидіяти спробам порушити Конституцію і закон в питанні освіти. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив голова комітету, бютівець Володимир Полохало.

«Коли йдеться про реформування освіти, про міждержавні контакти в цьому сенсі, то діє чинна Конституція, яка разом із законом про освіту передбачає, що політику в сфері освіти і виховання визначає Верховна Рада України. Це означає, що реформування освіти, ключові її напрямки, входження в Болонський процес і багато чого іншого, що стосується цієї теми, є прерогативою українського парламенту», – сказав Полохало.

Водночас, за його словами, «деякі заяви і деякі дії уряду свідчать про те, що ці положення порушують». «Комітет Верховної Ради буде слідкувати і ставити на місце, якщо хочете, якщо ті чи інші чиновники виходять за межі Конституції і закону про освіту», – наголосив голова комітету з питань освіти.

Полохало також повідомив, що звертався за поясненнями щодо можливості запровадження спільних українсько-російських підручників до першого віце-прем’єра Андрія Клюєва, коли той виступав у парламенті. Клюєв відповів, що «українську історію мають писати українські фахівці». А на інше питання – щодо рекордного скорочення видатків на науку в державному бюджеті Клюєв, за словами Полохала, не відповів.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG