Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 10:31

Янукович і Медведєв підпишуть три неанонсовані спільні документи – преса


Під час планованого на 17–18 травня візиту до Києва президента Росії Дмитра Медведєва будуть підписані як мінімум іще три спільні документи, про які представники української влади раніше публічно не повідомляли, крім п’яти раніше анонсованих, стверджує в суботньому виданні тижневик «Дзеркало тижня».

За інформацією газети, напередодні візиту в Києві й Москві триває робота над 10–12 спільними документами. Вони наразі перебувають на різній стадії готовності, тому, можливо, не всі документи будуть підписані в перебігу візиту в понеділок-вівторок.

Але, як стверджує газета, за її даними, президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв таки збираються підписати ще як мінімум три спільні заяви: про європейську безпеку, про безпеку в Чорноморському регіоні і про придністровське врегулювання.

Як заявляв раніше перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв, під час візиту буде підписано тільки п’ять документів: угоди про демаркацію українсько-російського кордону, про співпрацю у сфері використання і розвитку російської навігаційної супутникової системи «ГЛОНАСС», про міжбанківську співпрацю між «Укрексімбанком» і російським «Банком ВТБ», про першочергові заходи щодо розвитку науково-освітньої співпраці на 2010–2012 роки, а також програму співпраці між міністерствами культури двох країн на 2010–2014 роки.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG