Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 01:05

Василь Волга хоче навести лад у страховій і пенсійній справі


Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг заявив у суботу в ефірі Радіо Свобода, що у п’ятницю підписав новий наказ про призначення масштабних перевірок страхових компаній.

За словами Василя Волги, йдеться про ті з них, які не повертають гроші застрахованим особам в разі настання страхових випадків.

«І тут не буде у нас: велика компанія, мала компанія – ми на це не звертаємо уваги. Будемо перевіряти, починаючи з найкрупніших, але на яких дуже багато скарг від громадян України. І будемо наводити лад», – заявив він.

Голова Держкомфінпослуг також повідомив, що зараз іде робота в профільних комітетах Верховної Ради і працює державний Пенсійний Фонд над розробкою проектів переведення всіх на єдину систему пенсійного забезпечення.

«Всі повинні отримувати пенсію за єдиним законом, який і має передбачати строк, трудовий стаж і умови, в яких людина працювала. Я сподіваюся, що до кінця осені у нас буде готовий законопроект, який буде внесений у Верховну Раду», – заявив Василь Волга в ефірі Радіо Свобода.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG