Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 14:21

«Наша Україна»: влада використовує прокуратуру для «зведення рахунків з політичними опонентами»


Для порушення кримінальної справи проти народних депутатів фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Андрія Парубія і Юрія Гримчака немає жодних юридичних підстав, стверджують у партії «Наша Україна».

У повідомленні, розміщеному на сайті партії, наголошується, що рішення про порушення цих справ «ухвалювалося так само кулуарно і незаконно, як і багато інших рішень влади останнім часом».

«Такі дії є нічим іншим, як способом залякування своїх політичних опонентів, зведення з ними рахунків за принципову і чесну позицію. При цьому правоохоронні органи не дали жодної правової оцінки діям іншої сторони – незважаючи на свій прямий обов'язок», – наголошують автори заяви.

У «Нашій Україні» зазначили, що «ратифікацію угоди про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні 27 квітня 2010 було проведено у Верховній Раді всупереч вимогам закону і процедури».

«Без обговорення в парламенті і суспільстві, поспішаючи зробити послугу сусідній державі, від імені Верховної Ради було дано згоду на домовленості, які прямо суперечать національним інтересам України», – заявили в партії.

У «Нашій Україні» зазначили, що не порушено жодної кримінальної справи проти тих представників провладних фракцій, які за допомогою грубої фізичної сили перешкоджали реалізації законних вимог опозиції.

«Фактично активні дії опозиції були спровоковані владою, яка переступила закон», – заявили в партії.

Автори заяви вважають невипадковим порушення кримінальної справи проти Андрія Парубія і Юрія Гримчака напередодні візиту до України президента Росії Дмитра Медведєва. «Сучасна Росія є прикладом для режиму Януковича в усьому – зокрема і у стандартах парламентаризму, які свого часу сформулював спікер Держдуми Гризлов: «Парламент – не місце для дискусій», – наголошено в заяві.

«Наша Україна» звернулася до всієї світової спільноти, вітчизняних і міжнародних правозахисних організацій «не залишати без уваги волаючі факти зведення рахунків з політичними опонентами та інші факти порушення демократичних норм і провокацію опозиції до радикальних дій».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG