Доступність посилання

ТОП новини
24 Вересень 2018, Київ 13:10

Росія оприлюднила варіант об’єднання «Газпрому» й «Нафтогазу»


Створення спільного підприємства може стати одним з варіантів об’єднання активів ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України», повідомив журналістам віце-прем’єр Росії Ігор Сєчин.

«Газпром» і «Нафтогаз» обговорюють різні варіанти. Одним з варіантів може стати створення СП з подальшою на другому етапі можливістю додаткової інтеграції», – сказав він.

Сєчин підкреслив, що «Газпром» і «Нафтогаз» можуть вирішити відразу кілька завдань при своєму злитті.

«Ринок України для «Газпрому» сам по собі дуже цікавий. «Газпром» зацікавлений у виході на цей внутрішній ринок. Це його мета», – сказав Сєчин.

Метою ж «Нафтогазу», за його словами, є стабілізація постачань на внутрішній ринок.

Раніше Президент України Віктор Янукович, коментуючи ідею об’єднання «Нафтогазу» й «Газпрому», зазначав, що це неможливо на рівних умовах, як Україна хотіла б, водночас Україна не згодна брати участь і в ролі міноритарія в такому союзі.

Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що «Газпром» і «Нафтогаз» продовжать діалог щодо об’єднання, але в будь-якому разі Росія не відмовиться від будівництва обхідних газових трубопроводів.

Глава «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що об’єднання «Газпрому» і «Нафтогазу» може привести до модернізації всієї газотранспортної системи України.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG