Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 11:18

Депутат Карпук поскаржився прокуратурі на регіоналів, які його побили


Народний депутат від групи «За Україну!» Володимир Карпук подав заяву до Генпрокуратури та прокуратури міста Києва щодо заподіяння йому тілесних ушкоджень депутатами з Партії регіонів у Верховній Раді 27 квітня.

Про це, як повідомляє сайт партії «За Україну!», депутат сказав сьогодні, 20 травня, після допиту в прокуратурі.

Згідно з повідомленням, Карпук долучив до заяви висновок медиків, які підтверджують нанесення йому травм. «У мене виявлена краніо-лицева травма, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку і закритий перелом кісток носа зі зміщенням», – повідомив Карпук.

«Я вимагаю, щоб була порушена кримінальна справа проти тих депутатів з Партії регіонів, які завдали мені тілесних ушкоджень», – сказав депутат.

Також він долучив дані висновки медиків до кримінальної справи, за якою сьогодні допитували його та інших депутатів групи «За Україну!».

«Щодо самого допиту, то все таки відчувається однобічна спрямованість в розслідуванні, – сказав парламентар. – Звинувачують депутатів з групи «За Україну!» і при цьому ніяких звинувачень не висувають до депутатів з Партії регіонів. І я думаю, що ніхто з них на допитах не був».

Сьогодні вранці 12 із 17 народних депутатів групи «За Україну!» прийшли за викликом до слідчого відділу прокуратури Києва для надання свідчень у справі про події 27 квітня в парламенті.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG