Доступність посилання

ТОП новини

Україні не варто чекати рівноправних економічних відносин з Росією – експерт


Українським бізнесменам не варто розраховувати на рівноправність в економічних відносинах із Росією, заявила в ефірі Радіо Свобода директор із наукової роботи Центру економічних досліджень Вероніка Мовчан.

«У Росії не зацікавлені пускати українських бізнесменів до участі, наприклад, у розподіл прибутків від труби або щоб через Росію транспортувався середньоазійський газ в Україну, який буде дешевший. Це просто суперечить економічним інтересам Росії», – наголосила експерт.

Щодо того, які сфери насамперед цікавлять російський бізнес в Україні, Мовчан заявила: «Російський капітал зацікавлений у входженні в українську банківську систему, що він вже активно робить і майже зробив. Скоріше за все, російський капітал буде цікавити телекомунікаційна галузь, енергетична галузь, російський капітал вже увійшов в українську металургійну галузь», – сказала директор із наукової роботи Центру економічних досліджень.

Під час свого візиту до України цього тижня російський президент Дмитро Медведєв висловив сподівання на активізацію співпраці з Києвом у галузі паливно-енергетичного комплексу, зокрема в атомній енергетиці, а також у ракето-космічній сфері, авіабудуванні, суднобудуванні.

XS
SM
MD
LG