Доступність посилання

ТОП новини

«Наша Україна» за негайне призначення дати місцевих виборів


Партія «Наша Україна» виступає за негайне призначення Верховною Радою дати проведення місцевих виборів.

Про це мовиться в повідомленні прес-служби партії.

«Політична партія «Наша Україна» уважає неприпустимим подальше зволікання з обранням нових міських, селищних і сільських голів і вимагає від всіх політичних сил у парламенті негайно ухвалити рішення про призначення дати чергових виборів», – мовиться в заяві «Нашої України».

Партія розцінила заяву Президента Віктора Януковича про необхідність проведення місцевих виборів восени як визнання главою держави порушення Конституції його політсилою.

«Рішення слухняної більшості парламенту про перенесення місцевих виборів стало безпрецедентним порушенням конституційних норм і першою явною ознакою згортання демократії в Україні», – мовиться в повідомленні.

«Наша Україна» закликала політичні сили в Раді призначити ту дату виборів, яка буде відповідати Конституції та інтересам українського суспільства, а не політичним інтересам окремих політсил.

Президент Янукович виступає за проведення місцевих виборів восени.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин наполягає, що чергові місцеві вибори мають відбутися 27 березня 2011 року.

Найбільша опозиційна фракція БЮТ у цій ситуації підтримує позицію спікера. «Литвину і комуністам не потрібні вибори в жовтні, – каже Радіо Свобода заступник голови парламентського комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування депутат від фракції БЮТ Ольга Боднар. – Бо вони розуміють, що авторитаризм і активна побудова вертикалі влади може призвести до того, що взагалі не лишиться нікого, окрім Партії регіонів».

16 лютого Рада скасувала своє рішення про призначення чергових місцевих виборів на 30 травня, не визначивши їхньої нової дати.
XS
SM
MD
LG