Доступність посилання

ТОП новини

Правоохоронці відтіснили протести проти Януковича у Львові


У Львові біля головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» паралельно відбулися акції опозиціонерів та прихильників Президента Віктора Януковича, під головуванням якого у приміщенні вишу відбувалося виїзне засідання Ради регіонів.

Агентство «Українські новини» навело чисельність учасників акції протесту проти політики Віктора Януковича як близько 4 тисяч осіб, а кількість прихильників Президента в приблизно сто людей.

За повідомленням, правоохоронці почали відтісняти мітингувальників від входу до будівлі Львівської політехніки хвилин за 15 до прибуття Януковича, через що між ними сталася сутичка.

Спецпідрозділ «Беркут» попередив спровоковану активістами Всеукраїнського об’єднання «Свобода» сутичку з прихильниками Президента у Львові, заявив речник Головного управління МВС у Львівській області Денис Харчук.

«Представники «Свободи» провокували сутичку з представниками молодіжних та громадських організацій, які з плакатами на підтримку Президента та уряду стояли біля головного входу. Тому працівникам міліції довелося силами спецпідрозділу «Беркут» відтіснити учасників акції протесту ВО «Свобода» на протилежний бік вулиці і стримувати їхню агресивну поведінку кордоном бійців «Беркуту», – цитує його слова агентство «УНІАН».

Голова Львівської міської організації ВО «Свобода» Іван Гринда заявив агентству, що працівники міліції застосували до учасників пікету силові методи і відтіснили їх на протилежний бік вулиці.

Голова Львівської обласної держадміністрації, представник Партії регіонів Василь Горбаль у своєму виступі на засіданні Ради регіонів заявив, що не розуміє мотивів пікетувальників.

Сьогодні у Львові вжили безпрецедентних заходів безпеки та охорони громадського порядку. У місцях перебування голови держави несли посилене патрулювання працівники міліції, які перекривали людям доступ до роботи, додому тощо.
XS
SM
MD
LG