Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: виступи опозиції «замовні», але свідчать про демократію


Президент Віктор Янукович заявив, що учасники протесту проти його політики, який відбувся у Львові, – це «купка людей» із «замовними політичними питаннями».

Але, додав він, в Україні демократичне суспільство, і це треба враховувати.

Виступаючи на закритті виїзного засідання Ради регіонів у Львові, Президент заявив, що загалом на Львівщині «позитивно» сприйняли роботу влади.

Сьогодні у Львові біля головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» паралельно відбулися акції опозиціонерів та прихильників Президента Віктора Януковича, під головуванням якого у приміщенні вишу відбувалося виїзне засідання Ради регіонів.

Агентство «Українські новини» навело чисельність учасників акції протесту проти політики Віктора Януковича як близько 4 тисяч осіб, а кількість прихильників Президента в приблизно сто людей.

За повідомленням, правоохоронці почали відтісняти мітингувальників від входу до будівлі Львівської політехніки хвилин за 15 до прибуття Януковича, через що між ними сталася сутичка. Представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода» заявили, що міліція застосувала щодо них силу. Водночас у Головному управлінні МВС у Львівській області заявили, що «жодних сутичок не було зафіксовано».
XS
SM
MD
LG