Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 03:29

ПАРЄ розраховує на дотримання українською владою прав і свобод людини


Парламентська асамблея Ради Європи сподівається на те, що українська влада буде дотримуватися прав і свобод людини. Про це заявила співдоповідач моніторингового комітету ПАРЄ Майліс Репс.

Вона висловила стурбованість тим, що останнім часом в Україні збільшилася кількість заяв громадських організацій щодо посилення порушень прав і свобод людини. Зокрема, Репс висловила занепокоєння заявами про порушення прав громадян на вільні збори, свободи слова, свободи ЗМІ, а також заявами про порушення прав і свобод людини співробітниками міліції.

«Якщо ці обвинувачення правдиві, ми хочемо наголосити на тому, що Рада Європи ніколи не змириться з такими серйозними порушеннями прав і свобод людини, особливо тому що Україна в очах Парламентської асамблеї й Ради Європи вже досягла значних успіхів у захисті особистих свобод і прав громадянина», – заявила Репс.

Вона висловила сподівання, що в разі, якщо подібні заяви громадських організацій підтвердяться, всі винні в допущених порушеннях прав людини в Україні будуть покарані.

Зі свого боку, співдоповідач моніторингового комітету ПАРЄ Ренате Вольвенд додала, що це питання обговорювали з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Вольвенд наголосила, що наступна місія співдоповідачів ПАРЄ має намір відвідати Україну у вересні поточного року. Під час майбутнього візиту особливу увагу зосередять на дотриманні прав людини і свободи слова.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG