Доступність посилання

ТОП новини

Суд у справі «свободівця» Мохника щодо протестів 27 квітня перенесли


Засідання у справі голови Київської організації об’єднання «Свобода» Андрія Мохника перенесли на 16 червня, оскільки суду знадобилися додаткові свідчення працівників міліції.

Суд інкримінує офіційному організаторові ходи протесту 27 квітня те, що пікетувальники пішли по незапланованому маршруту, а сам Мохник відмовився підписати на місці протокол про адміністративне правопорушення.

Відповідач, однак, заявляє, що люди продовжили ходу за власною ініціативою, а відмовитись від підписання протоколу він не міг, оскільки дізнався про його існування безпосередньо на судовому засіданні.

«Ми розцінюємо це як тиск на «Свободу» як одну із провідних опозиційних сил. Складено якийсь протокол, який має бути розглянутий в суді. Хоча я не знаю ні про цей протокол, ні про те, що я від нього, виявляється, відмовився», – заявляє Андрій Мохник.

Після мітингу 27 квітня біля пам’ятника Тарасові Шевченку був затриманий голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, через що протестувальники продовжили свою ходу до міліцейського відділку, де на той час перебував затриманий.

З приводу акцій опозиції проти «харківських угод» Януковича-Медведєва порушені адміністративна та кримінальна справи. В останній Андрій Мохник фігурує як свідок.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG