Доступність посилання

ТОП новини

Держгiрпромнагляд перевiрить 64 шахти після трагедії в Донецьку


Державний комiтет України з промислової безпеки, охорони працi та гiрничого нагляду ухвалив рiшення про цiльову перевiрку шахт, небезпечних за фактором газодинамiчних явищ. Це 64 шахти.

Як повiдомляє сайт Держгiрпромнагляду в понедiлок, також створили комiсiю з розслiдування обставин та причин аварiї на шахтi iмені Скочинського, яку очолив керівник управлiння органiзацiї державного нагляду у вугiльнiй промисловостi Держгiрпромнагляду Євген Степановський. На мiсце аварiї прибув також перший заступник голови Держгiрпромнагляду Анатолiй Дєньгiн.

У Донецьку вчора ввечері на шахтi iмені Скочинського держпiдприємства «Донецька вугiльна енергетична компанiя» стався викид вугiльно-газової сумiшi. На аварiйнiй дiлянцi працювали 23 гiрники. 18 самостiйно вийшли на поверхню, п’ятеро гiрникiв опинилися пiд завалом. З них двоє загинули, доля ще трьох залишається невiдомою, тривають пошуково-рятувальнi роботи.

18 шахтарiв, яких вивели на поверхню, перебувають у Донецькiй лiкарнi профзахворювань. Їхнiй стан оцiнюють як задовiльний.

Прокуратура Донецька порушила кримiнальну справу за фактом аварiї.
XS
SM
MD
LG