Доступність посилання

ТОП новини

Клінтон у Києві говоритиме про безпеку, реформи й корупцію – МЗС


Державний департамент США підтверджує, що держсекретар Гілларі Клінтон перебуватиме в Україні 4-5 липня. Серед питань, які вона обговорюватиме з Президентом України Віктором Януковичем і міністром закордонних справ Костянтином Грищенком – регіональна безпека, боротьба України з корупцією, запровадження реформ, необхідних для демократичного поступу України, та проблема залучення і захисту іноземних інвестицій. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров.

За його словами, «Україна має намір запропонувати партнерам своє бачення та пропозиції щодо зміцнення регіональної та трансконтинентальної безпеки».

Як заявили в МЗС, сьогодні на Нараді з безпеки і розвитку Азії у Стамбулі Президент України Віктор Янукович запропонував «нове бачення» системи трансконтинентальної безпеки. За даними відомства, йдеться про утворення дієвої системи співпраці країн Євразії у справі подолання міжетнічних, релігійних конфліктів мирним шляхом і започаткування у регіоні мирного діалогу між державами і народами.

Нараду в Стамбулі скликали за ініціативою Казахстану – цьогорічного головуючого в ОБСЄ. У роботі Наради бере участь Президент України Віктор Янукович, за запрошенням президентів Туреччини і Казахстану.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG