Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 07:14

Тимошенко: БЮТ звернеться до ПАРЄ через ситуацію навколо «5 каналу» і ТВі


БЮТ ініціює створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для вивчення питання позбавлення частот «5 каналу» та ТВi, розгляд цього питання парламентським комітетом зі свободи слова та передання матеріалів до Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це заявила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Вона висловила переконання в тому, що направлення листа від імені журналістів «5 каналу» і ТВi Президентові України Віктору Януковичу буде безрезультатним, як і спроба оскаржити судове рішення.

«Було б непогано звернутися до Вищого адміністративного суду, до Апеляційного адміністративного суду. Я думаю, що канали це будуть робити, без сумніву. Але знаючи, як складається ситуація, і в апеляційному, і в ВАСУ, я, на жаль, тут мушу з великою вірогідністю сказати, що канали не здатні будуть виграти цю боротьбу, тому що я переконана, що без вищого «освячення» Президентом Януковичем цієї події нічого б не відбулося», – сказала лідер БЮТ.

Тимошенко наголосила, що позбавлення каналів ліцензії є одним із проявів системних дій влади із руйнування демократичного суспільства. «В країні, яку роблять «надійною», здійснюють дві речі: по-перше, знищують ЗМІ, потім знищують правосуддя, а потім усе руйнується саме по собі», – додала вона.

Сьогодні Окружний адміністративний суд Києва повністю задовольнив вимоги групи телеканалів Інтер, який оскаржував рішення Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі та «5 каналу» частот на мовлення.

7 червня редакційна рада «5 каналу» звернулася з відкритим листом до Президента України Віктора Януковича, в якому просила захистити журналістів у ситуації з судом. На думку колективу, на процес впливає голова СБУ, член Вищої Ради юстиції, Валерій Хорошковський, власник медіа-холдингу U.A. Inter Media Group.

Хорошковський назвав «неправдивими» звинувачення працівників «5 каналу» на його адресу.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...

Recommended

XS
SM
MD
LG