Доступність посилання

ТОП новини

У МВС попередньо пiдтверджують затримання екс-голови правлiння банку «Надра»


Мiнiстр внутрiшнiх справ України Анатолiй Могильов отримав попередню iнформацiю про затримання екс-голови правлiння банку «Надра» Iгоря Гiленка, оголошеного в державний розшук восени 2009 року.

«Є така iнформацiя, менi говорили про те, що його затримали. Але паперу (вiд Iнтерполу про затримання) у мене ще немає», – сказав мiнiстр.

Нацiональний банк України 10 лютого 2009 року ввiв у банку «Надра», який входив до десятки найбiльших в Українi, тимчасову адмiнiстрацiю. 11 лютого з посади голови правлiння – президента банку «Надра» звільнили Гiленка, який обiймав цю посаду з липня 1997 року.

На початку жовтня 2009 року генеральний прокурор України Олександр Медведько повiдомив, що екс-голову правлiння банку «Надра» i ще кiлькох керiвникiв цього банку оголосили в державний розшук. За його словами, пiд час розслiдування справ, порушених Генеральною прокуратурою, було порушено ще одну (третю) кримiнальну справу за статтею 191 (розкрадання коштiв) стосовно спiвробiтникiв банку, зокрема i стосовно Гiленка, який є громадянином Росiї.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG