Доступність посилання

ТОП новини

На Прикарпатті розпочалася Літня школа для прийомних сімей


На Коломийщину приїхали батьки і вихованці восьми прийомних сімей, які були створені у 2006 та 2008 роках в Галицькому, Городенківському, Верховинському, Калуському, Косівському, Рожнятівському районах, місті Івано-Франківську, та дитячого будинку сімейного типу з Косівщини.

Вчетверте обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить Літню школу для прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Поки діти братимуть участь в ігротеках, соціально-психологічних тренінгах, конкурсах, їхні прийомні батьки обговорюватимуть серйозні проблеми сімейного виховання, соціально-психологічні аспекти стосунків у таких родинах. Передбачені також консультації дитячого психотерапевта і соціального педагога.

За словами начальника обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галини Боднар, такі форми виховання як прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу є порівняно новими, і для людей, які взялися за таку нелегку справу, у таборі буде і навчання, і відпочинок.

Загалом на Прикарпатті є 27 прийомних сімей.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG