Доступність посилання

ТОП новини

Законопроект про вищу освіту можуть ухвалити в першому читанні вже на цій сесії – Луцький


«Ми до кінця цієї сесії вже в першому читанні сподіваємося прийняти новий закон про вищу освіту», – заявив в ефірі Радіо Свобода перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, регіонал Максим Луцький.

«Ми будемо йти по принципу зменшення кількості вищих навчальних закладів», відповідна інвентаризація вже йде і буде принцип об’єднання, зауважив парламентарій.

Максим Луцький досить критично оцінює нинішнє зовнішнє тестування по закінченні школи.

«Наступного року, сподіваюся, що повернеться додатково чи співбесіда, чи щось додатково, коли йде мова особливо про технічні вищі навчальні заклади, тому що треба дивитися на схильність дитини до тієї чи іншої спеціальності. Коли ввели виключно тестування, діти перестали навчатися в середній школі, я маю на увазі, що приділяти увагу всім дисциплінам. Сама велика біда, що в школах почали натаскувати на тести», – сказав він.

А відповідаючи на запитання про корупцію, продаж дипломів, Максим Луцький зауважив: «Я не можу за всіх відповідати, а от в Національному авіаційному університеті дипломи не продаються. Якщо Ви знайдете хоч один, то, значить, я його продав. Я на себе відразу візьму відповідальність».
XS
SM
MD
LG