Доступність посилання

ТОП новини

Профiльний комiтет парламенту обговорить ситуацiю на «5 каналi» і TВi


Парламентський комiтет з питань свободи слова та iнформацiї на своєму засiданнi у вiвторок розгляне питання про ситуацiю на двох українських телеканалах – «5 каналi» та TВi.

«Я дуже просив би дати нам можливiсть розглянути це на комiтетi, щоб ми мали можливiсть визначитися консолiдовано, в якiй формi це розглядати в залi – чи буде це тимчасова слiдча комiсiя, або ж буде заслуховування питання, або яка-небудь iнша форма», – сказав перший заступник голови комiтету Андрiй Шевченко на засiданнi погоджувальної ради в понедiлок.

Перший заступник голови комiтету висловив сподiвання, що у вiвторок до кiнця дня буде ухвалене консолiдоване рiшення з цього питання.

Пiзнiше в iнтерв’ю журналiстам вiн повiдомив, що таке засiдання проводитиметься у вiвторок о 14:00.

За словами Шевченка, на засiдання комiтету будуть запрошенi представники як цих телеканалiв, так i органiв державної влади.

Депутат прогнозує, що на засiданнi комiтету обов’язково розглядатиметься пропозицiя про створення тимчасової слiдчої комiсiї з цього питання.

Раніше Окружний адмiнiстративний суд Києва повнiстю задовольнив вимоги групи телеканалiв «Iнтер», яка оскаржувала рiшення Нацради з питань телебачення та радiомовлення вiд 27 сiчня минулого року про видiлення ТВi та «5 каналу» додаткових частот для мовлення.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG