Доступність посилання

ТОП новини

Влада відстоює інтереси всіх українців, а не лише російськомовних – Семиноженко


Влада України проводить політику в інтересах всього українського суспільства, а не лише російськомовної громади. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко.

«Влада працює для всього українського суспільства. Я хотів би, щоб враховувались інтереси і українськомовного, і російськомовного суспільства. Щоб це об’єднувало українське суспільство», – сказав Семиноженко.

За його словами, не можна стверджувати, що якщо за Януковича голосувала більшість російськомовного населення, то нова влада проводить політику лише в їхніх інтересах. Як заявив Семиноженко, це призвело б до «розколу» країни, а нова влада прагне створити «оновлене конкурентоздатне консолідоване суспільство».

Таким чином віце-прем’єр відреагував на заяву депутата Держдуми Росії Сергія Маркова про те, що «питання про статус російської мови не є внутрішнім питанням України».

За словами Маркова, «за питанням про правовий статус російської мови стоїть інша проблема – проблема прав людини, рівність громадянських і політичних прав двох найбільших громад України – російськокультурної й українськокультурної». Він заявив, що «російськокультурна» частина України більша, й саме тому Віктор Янукович виграв президентські вибори.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG