Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 03:41

Обама планує зустрітися з керівництвом «Брітіш петролеум»


Президент США Барак Обама збирається зустрітися з керівництвом британської нафтової компанії «Брітіш петролеум» (BP), щоб обговорити наслідки витоку нафти зі свердловини на дні Мексиканської затоки.

Голова BP Карл-Генрік Сванберг був запрошений сьогодні на засідання в Білий дім.

Напередодні глава американського підрозділу британської нафтової компанії BP Ламар Маккей в черговий раз виступив в конгресі США.

У вівторок увечері в телевізійному зверненні до американської нації президент Барак Обама заявив, що вилив нафти в Мексиканській затоці свідчить про те, що часи дешевої і легкої для видобутку нафти залишаються в минулому.

Він також додав, що екологічна трагедія, яка розгортається в Мексиканській затоці, має спонукати Конгрес стимулювати розвиток так званої «чистої енергетики». Це має зменшити в майбутньому залежність від нафти та інших традиційних видів палива, вважає американський президент.

Він пообіцяв боротися з виливом нафти в Мексиканській затоці «настільки довго, наскільки це потрібно».

Американський лідер повідомив, що вимагатиме від керівництва нафтового гіганта створити фонд для компенсації працівникам і підприємцям, які зазнали втрат від виливу нафти.

Майже водночас із виступом Обами група американських учених оприлюднила нові оцінки кількості нафти, що витікає з пошкодженої свердловини. Цей обсяг складає від 35 до 60 тисяч барелів на день, що на 50% вище за попередні припущення і майже вдесятеро вище за перші оцінки, які лунали на початку.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG