Доступність посилання

ТОП новини

ГОГОЛЬFEST 2010 не відбудеться у повному обсязі в заплановані терміни


Цьогорічний фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST не відбудеться у повному обсязі в заплановані терміни, – повідомило сьогодні керівництво фестивалю на офіційному сайті.

«Фестиваль сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST з’явився у стінах Мистецького Арсеналу у 2007 році. Унікальний простір Арсеналу визначив формат і масштаб події.

У результаті виборів Президента України, у 2010 році змінилося керівництво Мистецького Арсеналу, який перебуває у підпорядкуванні Державного Управління Справами Президента. Нове керівництво Мистецького Арсеналу анулювало всі попередні домовленості й запланувало масштабний ремонт із липня 2010 року», – мовиться у повідомленні.

Організатори фестивалю повідомляють, що пошуки нових майданчиків успіху не принесли.

«Враховуючи відсутність альтернативних майданчиків, те, що до початку фестивалю залишилося трохи більше 2 місяців, а також той факт, що більшість фестивальних проектів цього року планувалися спеціально для приміщення Арсеналу, ми не бачимо реальної можливості провести фестиваль у повному обсязі в заплановані терміни».

Керівництво фестивалю звернулося з відкритим листом до Президента України з проханням не допустити зриву події, однак відповіді не отримали.

Фестиваль запланований на 3-19 вересня. Із запланованих заходів планують провести лише кілька.
XS
SM
MD
LG