Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 16:52

Наступного тижня справу екс-судді Зварича передадуть до суду – Медведько


На початку наступного тижня органи прокуратури планують передати на розгляд суду кримінальну справу, порушену проти колишнього голови Львівського адміністративного суду Ігоря Зварича. Про це сьогодні повідомив генеральний прокурор України Олександр Медведько.

«Слідчий сказав, що в понеділок, можливо, у вівторок справа буде направлена до суду», – сказав Медведько.

За його словами, обвинувачений фактично не займався ознайомленням з матеріалами справи. За словами генпрокурора, Зварич щодня прочитував 2-3 сторінки справи, а потім відмовлявся продовжувати, мотивуючи це тим, що втомився. «Я вважаю, що це було зроблено навмисно для затягування часу, і ми змушені були звернутися до суду, щоб обмежити термін ознайомлення з матеріалами справи», – сказав генпрокурор, додавши, що в результаті такого звернення суд встановив для Зварича кінцеву дату ознайомлення з матеріалами справи – 15 червня.

Крім того, Медведько повідомив, що стосовно Зварича порушена окрема кримінальна справа за навмисне знищення частини матеріалів своєї справи. Втім він запевнив, що наслідки таких дій обвинуваченого навряд чи вплинуть на розгляд справи в суді і саме судове рішення.

Наприкінці 2008 року Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти на той час голови Апеляційного адміністративного суду Львова Зварича за хабарництво в особливо великих розмірах.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG