Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 18:19

Депутат-регіонал звинуватив Сівковича в сприянні рейдерству


Депутат Верховної Ради від фракції Партії регіонів, член парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю й корупцією Володимир Ярощук звинувачує віце-прем’єра Володимира Сівковича в сприянні рейдерству. Про це він сказав, виступаючи в парламенті.

За його словами, віце-прем’єр як голова комісії з протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств використовує цю посаду прямо протилежно її призначенню. «Сприяє рейдерству, кришує силові захоплення підприємств, направляє рейдерів на захоплення тих або інших підприємств, активно застосовує телефонне право в роботі з суддями і прокурорами для ухвалення певних рішень», – заявив Ярощук.

За словами депутата, однією з махінацій, вчинених за сприяння Сівковича, а також голови Державного комітету з земельних ресурсів Олега Кулініча, було захоплення 220 гектарів державних земель острова Муромець, що перебуває на території Києва. «Відповідно до вказівок Сівковича і Кулініча, Броварська районна державна адміністрація в лютому 2010 надала дозволи на розробку проектів землевпорядження щодо відводу земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства 110 громадянам. А вже в березні 2010 передала ці земельні ділянки підставним особам», – заявив Ярощук.

Сівкович є головою урядової комісії з питань протидії поглинанню і захопленню підприємств, а також комісії з контролю за використанням і відчуженням земель оборони та інших земель державної власності.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG