Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 12:35

«Газпром» обмежив постачання газу до Білорусі на 60%


Російський «Газпром» сьогодні обмежив постачання газу до Білорусі ще на 30%. Таким чином, всього обсяг постачання палива до Білорусі знижене вже на 60% від добової норми.

«Білоруська сторона не вживає жодних дій для погашення заборгованості за постачання російського газу. З 10-ї ранку 23 червня 2010 року вводиться режим обмежень постачання російського газу до Республіки Білорусь на 60%. Обмеження постачання газу до Білорусі буде продовжено пропорційно наявній заборгованості», – заявив сьогодні на засіданні оперативного штабу повідомив голова правління «Газпрому» Олексій Міллер.

Вчора «Газпром» обмежив постачання газу до Білорусі на 30% від добової норми. Компанія мотивує свої дії тим, що Білорусь не збирається погашати заборгованість, яка, за словами чиновників концерну, становить близько 200 мільйонів доларів.

Білорусь стверджує натомість, що це «Газпром» винен їй 200 мільйонів доларів за транзит.

Напередодні білоруський президент Олександр Лукашенко доручив скоротити транзит газу до країн Європи. Голова Європарламенту Єжи Бузек вчора повідомив, що скорочення постачання вже відчувається в Литві, Польщі і на сході Німеччини.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG