Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: робота мiсiї МВФ має завершитися чіткими домовленостями з урядом


Президент України Віктор Янукович розраховує, що найближчими днями в процесі роботи місії Міжнародного валютного фонду в Україні уряду і МВФ вдасться узгодити нову програму співпраці. Про це глава держави заявив сьогодні під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України.

«Ми домовилися про те, що робота місії Фонду, яка прибула в Україну, повинна закінчитися чіткими домовленостями з урядом щодо нашої подальшої співпраці. Тому, я сподіваюся, що уряд відпрацює ці питання, й ми знайдемо всі рішення», – сказав Президент.

Експерти МВФ прибули до Києва на початку цього тижня. Пiд час роботи мiсiї сторони мають обговорити проект нової програми співпраці з Україною – такої домовленостi досягли за пiдсумками нещодавнього вiзиту до Києва заступника директора Європейського департаменту МВФ Паула Томсена та голови мiсiї МВФ в Українi Таноса Арванiтiса.

Вiце-прем’єр Сергiй Тiгiпко ранiше повiдомляв, що основною темою переговорiв буде планування дефiциту держбюджету України.

Останній раз місія МВФ перебувала в Україні 24 березня – 2 квітня.

Україна веде переговори з Фондом про залучення 19-20 мільярдів доларів у рамках нової програми співпраці протягом найближчих 2,5 років.
XS
SM
MD
LG