Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко назвала «політичним» арешт екс-голови Митної служби


Лідер БЮТ Юлія Тимошенко називає «політичним переслідуванням» арешт колишнього голови Митної служби України Анатолія Макаренка.

«Вчора Служба безпеки України затримала екс-голову митної служби, який працював в уряді ... Анатолія Макаренка», – сказала Тимошенко.

Вона пояснила, що ця людина забезпечила для України розмитнення природного газу, що в період газової кризи надало можливість утримати ціни на житлово-комунальні послуги для населення.

Лідер БЮТ зауважила, що все, що відбулося, безпосередньо пов’язане з роботою в Україні «великого тіньового посередника в постачанні природного газу – «РосУкрЕнерго».

За словами Тимошенко, її команда має намір звернутися до всіх лідерів європейських країн із заявою про те, що в Україні розпочалися політичні репресії.

Лідер БЮТ також заявила, що ця інформація буде доведена до Парламентської асамблеї Ради Європи та моніторингового комітету ПАРЄ.

11 мільярдів кубометрів газу, який належав «РосУкрЕнерго», перебував в українських газосховищах як транзитний і не числився на митній території України, у квітні минулого року розмитнили на користь «Нафтогазу». Цю операцію захищала тодішня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. За офіційною версією її уряду, українська сторона перебрала газ як погашення боргу «РосУкрЕнерго» перед «Газпромом», право на який російська сторона передала українській за результатами минулорічних газових домовленостей Тимошенко.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG