Доступність посилання

ТОП новини

ТВі просить Президента не допустити відключення телеканалу


Генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький і головний редактор Віталій Портніков просять Президента Віктора Януковича зупинити відключення каналу від ефірного мовлення.

«Колектив телевізійного каналу ТВі просить Вас зупинити незаконне відключення нашого каналу від ефірного мовлення, яке здійснюється під тиском голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимира Манджосова», – йдеться у відкритому листі до глави держави.

Керівники каналу, за їхніми словами, мають у своєму розпорядженні інформацією про те, що Манджосов звернувся з листом до концерну РРТ з «незаконним проханням» відключити передавачі каналу, які вже працюють в ефірі.

Княжицький і Портніков називають це «цензурою».

«Голова Нацради не може ухвалювати одноосібні рішення. Нацрада не має права підміняти собою судові інстанції. Концерн РРТ не повинен виконувати незаконні розпорядження», – йдеться в листі.

Автори документа нагадують, що судове рішення, згідно з яким канал ТВі і «5 канал» залишаються без ефірних частот, отриманих в результаті конкурсу, не набуло чинності.

8 червня Окружний адміністративний суд Києва повністю задовольнив вимоги групи телеканалів «Інтер», яка оскаржувала рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі та «5 каналу» додаткових частот на мовлення.

Телеканал ТВі заявив про намір оскаржити в апеляційному порядку це рішення суду.
XS
SM
MD
LG