Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 04:16

У Киргизстані проходить референдум щодо нової конституції


У Киргизстані сьогодні відбувається референдум стосовно нової редакції конституції країни, котра передбачає перехід від президентської до парламентської форми правління.

Голосування ініціювало нове керівництво Киргизстану, яке наголошувало, що конституція скиненого президента Курманбека Бакієва «загрожує відновленням попередньої кланово-мафіозної піраміди влади».

У країні вжито надзвичайних заходів безпеки, насамперед на півдні – в Ошській і Джалал-Абадській областях. Влада побоюється можливого повторення нещодавніх сутичок між киргизами і узбеками, в результаті котрих, за останніми даними, загинули понад 250 осіб.

Учора прикордонна поліція Киргизстану повідомила, що до країни повернулися усі 75 тисяч 380 осіб, котрі втекли до сусіднього Узбекистану під час міжетнічних сутичок і безладу.

Громадянам належить відповісти на референдумі, чи підтримують вони зміну Конституції, а також, чи згодні вони з тим, щоб глава тимчасового уряду Роза Отунбаєва стала президентом на перехідний період, до 31 грудня 2011 року.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG