Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 12:28

Герман: восени Рада розгляне законопроект про громадське ТБ


Процес створення в Україні громадського телебачення і громадського радіо вийшов на «пряму дорогу, яка вже цієї осені повинна нас привести до фінішу». Про це заявила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

«Президент України Віктор Янукович вчора на засіданні громадської ради, коли ми обговорювали і прийняли концепцію створення громадського телебачення в Україні, поставив чітке завдання – щоб вже в вересні Верховна Рада розглянула відповідний законопроект, щоб до кінця вересня відбулося вже перше читання. А відповідно, до цього часу, щоб ми провели широке громадське обговорення нашої концепції», – заявила Герман.

За її словами, для консультацій у розробці законопроекту Адміністрація Президента запросила медіаексперта «Репортерів без кордонів» Жана Мартана.

Він повідомив, що вже провів консультації з Адміністрацією, і наголосив, що намір вищої державної влади «рухатися по дорозі прогресу» є.

Як заявив Жан Мартан, він приїхав до України, щоб створити тут «сприятливий клімат» для розвитку свободи слова і свободи преси. «У Франції, наприклад, створене громадське телебачення. Але минуло багато часу для того, щоб це телебачення не стало тільки висловлюванням точки зору держави а для того, щоб воно служило нації», – сказав Мартан.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG