Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ: робота Ради залежатиме вiд створення комісії щодо «РосУкрЕнерго»


Вiд розгляду питання про створення слiдчої комiсiї парламенту, що стосується рiшення Стокгольмського суду про повернення 11 мільярдів кубометрів газу компанiї «РосУкрЕнерго», залежатиме подальша робота Верховної Ради в четвер, заявляють в опозицiйному урядi.

Як заявив бютівець, прем’єр опозицiйного уряду Сергiй Соболєв, це питання має бути першим у завтрашньому порядку денному, бо про це фракції домовилися на погоджувальній раді у вівторок.

За його словами, опозицiя не дозволить парламентськiй бiльшостi не виконувати рiшення, ухваленi на засiданнi погоджувальної ради.

Водночас Соболєв висловив побоювання стосовно того, що засiдання регламентного комiтету, на якому має розглядатися питання створення такої комiсiї, може не вiдбутися в середу. «Захворiє необхiдна кiлькiсть депутатiв вiд бiльшостi. Це вже практика роботи комiтету з питань регламенту не одного дня», – заявив Соболєв.

Вчора депутати з фракції БЮТ заблокували президію і трибуну Верховної Ради на знак протесту проти арешту екс-голови Державної митної служби України Анатолія Макаренка. На засіданні погоджувальної ради бютівці вимагали створити Тимчасову слідчу комісію парламенту з розслідування ситуації навколо рішення Стокгольмського арбітражного суду, яке зобов’язує Україну передати 11 мільярдів кубометрів газу компанії «РосУкрЕнерго».

XS
SM
MD
LG