Доступність посилання

ТОП новини

Співпраця України з Шрі-Ланкою має серйозні перспективи – Янукович


Президент України Віктор Янукович переконаний, що створення спільної міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва та українсько-шрі-ланкійської Ділової ради відкриє нові можливості для розвитку активного співробітництва двох держав у різних сферах.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Відповідаючи на питання щодо перспектив співпраці у військово-технічній сфері, Президент відзначив існуючу зацікавленість у таких її аспектах, як ремонт літаків, гелікоптерів, створення учбової бази, навчання фахівців тощо.

«Ми зацікавлені у будівництві ГЕС – і це реально ми можемо робити. Ми зацікавлені у розвідці і розробці нафтових родовищ», – сказав він, додавши, що всі ці питання також становлять інтерес для Шрі-Ланки і були сьогодні обговорені.

«Ми маємо велику перспективу значного розширення наших торговельно-економічних відносин. Окрім того, ми можемо планувати нашу підтримку на рівні міжнародних організацій. Ми вже домовилися, що підтримуватимемо одне одного, щоб захищати свої інтереси», – наголосив Президент.

З 29 червня по 3 липня в Україні з офіційним візитом перебуває глава Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка Магінда Раджапакса.
XS
SM
MD
LG