Доступність посилання

ТОП новини

Янукович надіслав привітання Обамі з нагоди Дня незалежності США
Президент України Віктор Янукович висловив переконання, що стратегічне партнерство між Україною та США надалі зміцнюватиметься, а повага та взаєморозуміння між країнами зростатимуть.

На цьому він наголосив у вітанні Президенту Сполучених Штатів Америки Бараку Обамі з нагоди національного свята – Дня незалежності США.

«За період незалежності американська нація збудувала державу, яка стала взірцем демократичного розвитку, поваги до прав людини, символом добробуту та процвітання», – йдеться у тексті вітання, розміщеному на офіційному сайті Президента.

«З приємністю згадую нашу зустріч у рамках саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні у квітні цього року та, користуючись нагодою, висловлюю сподівання на зустріч з Вами ближчим часом для обговорення актуальних питань двостороннього та багатостороннього співробітництва», – зауважив Президент України.

Янукович побажав американському лідеру міцного здоров'я й успіхів у відповідальній діяльності, а дружньому американському народу – щастя, добра та благополуччя.
XS
SM
MD
LG